Просте вікно ( Termo SL70 )

5 причин купити пластикові вікна із профілю VEKA Softline 70
Просте вікно — базова модель, проте вона має всі переваги VEKA.

  1. Завдяки використанню сталевих армуючих вставок, ПВХ-профіль вирізняється стабільною геометрією. Ви можете замовити вікна будь-якої форми та розміру.
  2. Висока енергоефективність: ПВХ-профіль Softline 70 надійно захищає дім від холоду. Еластичні та довговічні ущільнювачі виключають продування вікон.
  3. Широкі можливості для дизайну. Більше тридцяти варіантів ламінації на вибір: різні кольори, імітація деревини цінних порід, металу. Накладні декоративні елементи допомагають вписати вікна до будь-якого архітектурного стилю.
  4. Опір до злому. Висока міцність профілю та якісна фурнітура перетворюють вікно у справжню перепону для зловмисників.
  5. Підтверджена якість. Вибравши VEKA, ви можете купити металопластикові вікна із профілю, виготовленого за німецьким стандартом DIN EN 12608.
При комплектації вікна із профілю VEKA Softline 70 та енергозберігаючого двокамерного склопакету (4i-10Ar-4-10Ar-4i) Glas Trösch загальний опір теплопровідності конструкції становитиме 0,82 м2 0С/Вт *

*Згідно ДБН В.2.6-31 «Теплова ізоляція будівель» для першої кліматичної зони опір теплопередачі для світлопрозорих конструкцій у житлових приміщеннях повинен складати не менше 0,75 м2 0С/Вт . Також треба сказати, що звичайний двокамерний склопакет 4-10-4-10-4 та енергозберігаючий склопакет 4-16-4і не відповідають сучасним нормам для першої кліматичної зони.

Що робить вікно VEKA найефективнішим?

  • Тепло і тихо. Металопластикові вікна у простому виконанні створюються з використанням п’ятикамерної профільної системи Softline 70. Вона відповідає класу енергоефективності А та добре захищає оселю від шуму ззовні.
  • Покращений склопакет. На внутрішню поверхню шиб наноситься тепловідбиваюче напилення. Взимку воно зменшує тепловтрати, влітку зберігає прохолоду в домі.
  • Надійна фурнітура європейського виробництва Siegenia або Winkhaus. Віконні стулки без зусилля відкриваються та герметично закриваються. Для провітрювання стулка фіксується у вибраному положенні.