Що робить двері VEKASLIDE найефективнішими?


Найінноваційніше та найексклюзивніше рішення для панорамних розсувних дверей Вашого будинку

Можна виготовити двері дуже великих розмірів: із білого профілю – до 6 метрів завдовжки та 2 метрів 70 см заввишки, з кольорового – до 4,5 метрів завдовжки та 2 метрів 40 см заввишки

VEKASLIDE може бути виконана з різною кількістю стулок і схем відчинення. До того ж, передбачена можливість установки фурнітури для механічного відкривання або електричного приводу, що відкриває двері з пульта

Як і всі профільні системи VEKA, VEKASLIDE армована сталевим профілем замкнутого контуру, що надає конструкції так звану формостійкість. Незалежно від погодних явищ, якості експлуатації, перепаду температур, панорамні двері з VEKASLIDE не провиснуть і не втратять форму, хоча вага стулки може досягати 250 кг

Сучасний енергозберігаючий склопакет завдяки особливому інноваційному напиленню, нанесеному на внутрішню поверхню скла, зберігає тепло в приміщенні.

Переваги розсувних панорамних дверей VEKASLIDE

У цих розсувних дверях використовується спеціально розроблена багатокамерна система з високими тепло- і звукоізоляційними характеристиками.

  • Великі розміри скління — до 6,5 м завдовжки і до 2,7 м заввишки (для профілю білого кольору).
  • Мінімальна ширина рам для максимального пропускання світла.
  • Розсувна конструкція не вимагає додаткового місця для відкривання стулок, поруч розташовані меблі не заважають.
  • За бажанням замовника, стулки можуть бути обладнані електричними приводами, що керуються за допомогою дистанційного пульта.
  • Широкий — до 42 мм — багатокамерний склопакет, заповнений аргоном, забезпечує відмінну теплоізоляцію, за енергоефективністю відповідає класу А +.
  • Ударостійке скло у склопакеті та протизламна фурнітура забезпечують необхідну безпеку будинку.
  • Ламінація ПВХ-профілю дозволяє вибрати бажаний колір рам і гармонійно вписати двері до будь-якого інтер’єру і фасаду.

Завдяки цим перевагам власники заміських будинків все частіше встановлюють панорамні двері, ціна яких цілком конкурентоздатна у порівнянні з вартістю альтернативних варіантів.

Конструктивні особливості

Рама і стулки

  • ПВХ-профіль, який використовується для виготовлення дверей, має потужне армування. Завдяки цьому конструкція не реагує на зміни вологості і температури, їй не шкодять експлуатаційні навантаження.
  • Поріг розсувних дверей встановлюється майже врівень із підлогою і не створює незручностей, в тому числі для дітей, літніх людей та людей із обмеженими можливостями. Завдяки використанню в його конструкції теплоізолюючих вкладишів і подвійному термічному поділу, двері не промерзають навіть у сильні морози.

Механізм відкривання

Щоб відкрити двері, потрібно повернути ручку — спеціальний механізм на кілька міліметрів піднімає двері. Тепер її можна з мінімальним зусиллям зрушити в сторону — стулка переміщується на спеціальних роликах. При закриванні стулка під власною вагою опускається і притискається до рами, при цьому приховане від очей ущільнення по всьому периметру рами забезпечує герметичність і непродувність конструкції.

Дещо інший принцип реалізований інженерами компанії VEKA у паралельно-розсувній системі E-SLIDE: при повороті ручки стулка трохи зсувається всередину приміщення і відкочується в бік. Оскільки піднімати стулку не доводиться, для відкривання таких дверей потрібно менше зусиль.

Скління

Якщо вікна виходять на південний бік, велика площа скління може призводити до перегріву кімнати сонцем. Для таких випадків рекомендується використовувати склопакети із мультифункціональним напиленням SELEKT що допомагає приглушити прогрівання кімнати до комфортного рівня.

Якщо ви збираєтеся купити панорамні двері, обов’язково зв’яжіться з нами щоб наш майстер підказав, як підготувати проріз під монтаж розсувних дверей, щоб реалізувати всі їхні переваги.