Що робить вікно VEKA Softline 82 найбільш енергоефективним?

Системна платформа SOFTLINE 82 пропонує оптимальну базову монтажну ширину, що дозволяє ефективно використовувати енергоефективні вікна, відповідно до сучасних вимог в галузі енергозбереження, як в нових будівлях, так і в будівлях, що піддаються реновації.

Здатність утримувати тепло досягається завдяки особливому інноваційному напиленню, яке нанесене на внутрішню поверхню скла. Його дія подібна до дзеркала. Стикаючись з «тепловим» випромінюванням, яке виходить від опалювальних приладів, воно протидіє його руху і направляє назад. Випромінюване тепло залишається в приміщенні і необхідність в інтенсивності опалення знижується практично вдвічі. Людським оком напилення побачити неможливо, проте воно чудово пропускає в приміщення видиму частину сонячного спектра.

Енергоефективне вікно не тільки утримує тепло, але і сприяє зниженню витрат на опалення. Крім цього, зникає необхідність купувати потужні обігрівальні прилади, а це теж, у свою чергу, оптимізує витрати.

«Тепла рамка» – це дистанційна пластикова рамка, яка, на відміну від традиційної алюмінієвої, має меншу теплопровідність. Тому в місцях зіткнення такої рамки зі склом при значному зниженні температури за вікном не утворюється крига, а, отже, промерзання склопакета – виключено. Крім того, на склопакетах із «теплою» рамкою ризик випадання конденсату значно знижений.

Характеристики вікна ELITE SL 82

  • Профільна система VEKA Softline 82
  • армуючий металевий профіль квадратного січення, товщина стінок металу 1,5-2 мм.
  • Фурнітурний механізм Siegenia або Winkhaus
  • Склопакет двокамерний 44 мм. із теплою дистанційною планкою, скло із енергозберігаючим іновацыйним покриттям Zero виробництва Glas Trösch
    ( 4zero-Тд16Ar-4-Тд16Ar-4zero )

При наведеній комплектації опір теплопровідності становитиме 1,20 м2 0С/Вт