VEKA SPECTRAL

Високе мистецтво кольору і поверхні

В сучасних пластикових вікнах VEKA втілила кращі інновації та технічні знання. Адже після десятиліть використання вікна повинні відповідати найсуворішим вимогам, не лише технічним, але й візуальним.

Поява технології VEKA SPECTRAL, що прийшла на зміну звичній ламінації, стала однією з найпомітніших подій у віконних технологіях за останні роки. Захищена патентним правом авторська розробка VEKA дозволяє говорити про якісно новий, «тактильний» дизайн вікна і про принципово інші якості профільної і віконної поверхонь.

Переваги:
 • Якість VEKA
  Якісне лакове покриття з 10-річною гарантією на стійкість до погодного впливу – візуальна родзинка для кожного архітектурного стилю.
 • Ультрамат
  Ультраматова поверхня надає вікну особливо благородний вигляд.
 • Унікальність
  Оксамитова поверхня, яка відчувається кінчиками пальців.
 • Поверхня Soft-touch
  Брудовідштовхуюча поверхня з ефектом «анти-графіті», яка не лишає відбитків пальців.
 • Екстрастійкість
  Стійкість до стирання, пошкодження, до УФ-випромінювання та атмосферних впливів, а також до різних впливів навколишнього середовища та хімічних речовин.

Ексклюзивні кольори:
5 елегантних відтінків на вибір

Завдяки своєму особливому дизайну, унікальній оксамитовій текстурі та продуманим технічним властивостям, технологія поверхні VEKA SPECTRAL тепер надає вашим ПВХ-вікнам небачений естетичний вимір.

Вікна з поверхнею VEKA SPECTRAL здобули заслужену популярність у архітекторів і проектувальників, які шукають нестандартні рішення і прагнуть завжди бути на вістрі найсучасніших і затребуваних трендів віконної і архітектурної моди.

Найвищий клас якості – це якість VEKA

Компанія VEKA – як виробник ПВХ-профілів за найвищим европейським стандартом якості впродовж багатьох років (клас А відповідно до DIN EN 12608) гарантує найкращу якість без компромісів: помітно більшу стабільність, кращу жорсткість і більш міцні з’єднання, які відповідають ідеальним значенням тепло- та звукоізоляції.

Унікальна технологія обробки поверхонь VEKA SPECTRAL тепер додає небачених естетичних можливостей – це унікальне поєднання найвищої якості віконних профілів та дизайну доступне виключно у партнерів VEKA!
Крім того: як і всі системи VEKA, профілі з поверхнями VEKA SPECTRAL повністю підлягають вторинній переробці.